Affiliate spolupráce
Ringsegment

Dlaczego warto współpracować z NUTRIADAPT

Weight Management Clinic?


Największe wypłaty w branży
(powyżej 160 000 PLN miesięcznie)


Branża odchudzania i zdrowia to trend ostatnich czasów (długookresowe statystyki pokazują, że 50% Czechów cierpi na nadwagę)


Czeska firma
=
nowe produkty dostosowane do naszego rynku


System żywienia NUTRIADAPT to wynik wielokrotnie weryfikowanych badań klinicznych który bazuje na udokumentowanych danych.


Co będziesz oferować

Konsultacja wstępna 50 PLN

Konsultacja wstępna ze specjalistą ds. żywienia w cenie 50 PLN, trwająca 45 minut.

Podczas tej konsultacji klient otrzymuje podstawową diagnostykę na certyfikowanym urządzeniu, ocenę jego dotychczasowego sposobu żywienia, indywidualne porady w celu utrzymania idealnej wagi, zindywidualizowane fachowe zalecenia, motywację oraz propozycję procedury skutecznego odchudzania.

Przygotowujemy kolejne usługi.

W jaki sposób będziesz oferować nasze usługi?

Formularz na naszej stronie internetowej

Jeżeli posiadasz własną stronę internetową, umieszczasz na niej nasz formularz zamówienia korzystając z ramki iframe. Formularz możesz dostosować do własnych potrzeb dołączając własny zewnętrzny plik css.

a
nebo

Przekierowanie na naszą stronę internetową.

Jeżeli nie masz własnej strony, ruch możesz przekierować na jedną z przygotowanych przez nas stron wejściowych. Prześlemy Ci parametry url, które w prosty sposób umieścisz w swoich linkach..

Ringsegment

Warunki

Stawka za każdy zatwierdzony lead od 50 PLN netto, adekwatnie do zakresu i jakości

Płacimy za każdy zatwierdzony lead* (najlepszym partnerom wypłacamy nawet 98% leadów)

Wypłata raz na miesiąc, w razie potrzeby według uzgodnień

Minimalna kwota wypłaty 300 PLN

Wszelkie zestawienia zatwierdzonych i odrzuconych leadów, statystyki i przegląd faktur będziesz mieć do dyspozycji na swoim koncie w AffilBoxie, który zakładasz w trakcie rejestracji w programie afiliacyjnym

Chętnie poznamy
Cię osobiście

partnerstvi@nutriadapt.cz
nebo
tel.: 731 538 848

* Nasz regulamin reklamacji jasno określa, które leady zatwierdzamy, a które nie – np. nieistniejący nr telefonu, zagraniczny nr telefonu, duplikat, oferta niepowiązana etc. Nasz średni poziom akceptowalności wynosi powyżej 95%. Najlepsi partnerzy dochodzą do 98% (warunki handlowe wraz z warunkami reklamacji znajdziesz TUTAJ ). Gdy akceptowalność spadała w przeszłości poniżej 90% zawsze było to związane z naruszeniem warunków przez partnera afiliacyjnego (spamowanie, ponowne przesłanie zduplikowanych leadów itp.) i prowadziło do zakończenia współpracy. Szanujemy naszych partnerów rozumiejących na czym polega filozofia win-win.

Ringsegment Ringsegment

Weight management
to rozwiązanie dla każdego

Logo

Dlaczego NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Tak samo jak normalne jest dbanie o swoje zdrowie i chodzenie na regularne wizyty kontrolne do lekarza.

Naturalne jest utrzymywanie zdrowej masy ciała. Jeśli jest ona wysoka, istotnie pogarsza naszą jakość życia. Od zadyszki przy wchodzeniu po schodach, poprzez kwestie estetyczne, choroby cywilizacyjne, jak np. cukrzyca lub wysoki cholesterol, aż po skrócenie życia. O swój organizm na różnych etapach życia należy dbać w taki sposób, by móc spełniać swoje cele i „RADOŚĆ Z ŻYCIA”. Chętnie Ci w tym pomożemy.

Stetoskop

U nas spotkasz wyłącznie wysoko wykwalifikowanych specjalistów w zakresie zarządzania masą ciała.

Wszyscy nasi pracownicy muszą przejść przez intensywny proces szkolenia zakończony egzaminem zawodowym. Pracownicy muszą się nieustannie dokształcać, dlatego znajdziesz u nas również specjalistów w zakresie odchudzania dzieci, dietetyki sportowej itp.

Mikroskop

Nasz system żywienia NUTRIADAPT to efekt niezliczonej ilości zweryfikowanych badań klinicznych.

Bazuje na faktach, nie hipotezach lub niezweryfikowanych badaniach. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną książkę kucharską w ramach osobistego planu żywienia, która umożliwi Ci zmianę wartości energetycznej oraz częstotliwości porcji w zakresie od 2 do 6 posiłków dziennie. Osobisty plan żywienia bierze pod uwagę również Twoje preferencje smakowe. Produkty spożywcze, które Ci nie smakują, będą automatycznie usunięte z osobistego planu żywienia.

To prostsze
niż myślisz

Fill form

Wypełnij formularz rezerwacji, nasza asystentka skontaktuje się z Tobą w terminie dwóch dni roboczych i umówi termin niezobowiązującej konsultacji.

Zdravotní prohlídka

Przyjdziesz na 45-minutową konsultację, podczas której wykonamy podstawową diagnostykę na urządzeniu certyfikowanym do stosowania w służbie zdrowia. Dowiesz się między innymi, ile masz procent mięśni i tłuszczu, na ile lat czuje się Twoje ciało oraz wiele innych informacji.

Konzultace

Porozmawiasz z naszym specjalistą ds. żywienia, omówicie Twoje cele, wyjaśnimy Ci, w jaki sposób osiągniesz z nami idealną wagę i co trzeba zrobić, by ją utrzymać. I to na zawsze.

Fill form

Zróbmy to razem – schudnij tak, by nie tylko lepiej wyglądać, lecz również lepiej się czuć

Gwarancja

Nawet 1,5 kg / tydzień

W przypadku przestrzegania
zasad żywienia zalecanych przez naszych specjalistów
Jeszcze dziś umów się
na konsultację z dietetykiem
a otrzymasz inspirujące
menu pełne pysznych kolacji za darmo.
Ringsegment