Często zadawane pytania

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi, chętnie Ci pomożemy. Tutaj możesz się z nami skontaktować.

NUTRIADAPT to najbardziej zaawansowany system żywienia ukierunkowany na zarządzanie masą ciała. Na podstawie screeningu biochemicznego oferuje najlepszą drogę do wymarzonej wagi za pomocą planu żywienia, który bierze pod uwagę indywidualne potrzeby, takie jak preferencje smakowe, wiek, płeć, możliwości stołowania się, ruch i inne.
Oznacza to, że potrafimy zarządzać Twoją masą ciała. Możliwości jest zawsze kilka, dlatego jesteśmy do dyspozycji, byśmy wspólnie znaleźli tę najlepszą dla Ciebie. Praca nad swoją wagą jest bowiem równie ważna i normalna jak na przykład regularne przeglądy u dentysty.
NUTRIADAPT to nowe spojrzenie na dietę w innowacyjny sposób, bierze bowiem pod uwagę Twoje indywidualne potrzeby, takie jak na przykład liczbę porcji dziennych lub smaki, poza tym umożliwia znalezienie idealnego dla Ciebie kierunku żywienia, który będzie Ci smakować i pomoże zarządzać wagą przez resztę życia. Jednocześnie świat żywienia bardzo szybko się rozwija, pojawiają się nowe informacje i trendy. Dlatego zdecydowaliśmy się iść dalej i jeszcze bardziej zbliżyć się do sfery naukowej. Przygotowując nasz system wykorzystaliśmy wiele badań, które poświęcone były wpływowi żywienia na redukcję masy oraz problemom zdrowotnym uczestników badań. Wykorzystaliśmy te spośród nich, których wyniki były jednoznacznie pozytywne. Mowa w sumie o 6 kierunkach żywienia, które obejmują znaczną część populacji i odnoszą się do indywidualnego typu danej osoby.

Pierwsza konsultacja w poradni NUTRIADAPT

Druga konsultacja w poradni NUTRIADAPT

Podczas Twojej drugiej wizyty porozmawiamy szczegółowo o wynikach analiz i wspólnie poszukamy drogi do osiągnięcia najefektywniejszego chudnięcia. Ocenimy Twoje możliwości czasowe stołowania się, Twoje preferencje smakowe, weźmiemy pod uwagę stan zdrowia oraz możliwości aktywnego ruchu. Skoncentrujemy się również na analizie kontrolnej po Metabolic Boosterze (jeżeli skorzystałeś(-aś) z oferty). Na tym etapie możemy zaproponować Ci opracowanie osobistego planu żywienia w ramach jednego z 6 kierunków żywienia, który na podstawie osiągniętych wyników okaże się najlepszy dla Ciebie.

Trzecia i kolejne konsultacje

Jeżeli zdecydujesz się, by wraz z nami pracować nad swoją wagą, podczas trzeciej konsultacji otrzymasz od nas osobisty plan żywieniowy oraz książkę kucharską stworzoną „na miarę”, stworzoną dokładnie według Twoich indywidualnych potrzeb. Podczas kolejnych konsultacji będziemy zajmować się ewentualnymi zmianami w żywieniu, będziemy Cię wspierać i pomagać. Na końcu naszej współpracy będziesz już wiedzieć, jak się odżywiać, by po zakończeniu programu znać się na produktach spożywczych i mieć wiedzę o swoim ciele, nie przytyć w przyszłości i móc utrzymywać stałą wagę.

Tak, w przypadku, gdy okaże się, że z jakiś powodów pomiędzy Tobą a specjalistą „nie ma chemii”, nie będziesz zadowolony(-a) z jego podejścia, można poprosić o przydzielenie innego dietetyka.
Nie stanowi to warunku. Nasi klienci chudną również bez suplementów. Jednak dobrze wybrane, dostosowane suplementy pomogą osiągnąć wyniki szybciej i z mniejszym wysiłkiem.
Stosujemy wyłącznie własne czeskie suplementy żywnościowe. Suplementy te opracowywane są przez wiodących naukowców, wyłącznie z produktów naturalnych oraz są zatwierdzone przez Ministerstwo Zdrowia.
Ringsegment Ringsegment

Weight management
to rozwiązanie dla każdego

Logo

Dlaczego NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Tak samo jak normalne jest dbanie o swoje zdrowie i chodzenie na regularne wizyty kontrolne do lekarza.

Naturalne jest utrzymywanie zdrowej masy ciała. Jeśli jest ona wysoka, istotnie pogarsza naszą jakość życia. Od zadyszki przy wchodzeniu po schodach, poprzez kwestie estetyczne, choroby cywilizacyjne, jak np. cukrzyca lub wysoki cholesterol, aż po skrócenie życia. O swój organizm na różnych etapach życia należy dbać w taki sposób, by móc spełniać swoje cele i „RADOŚĆ Z ŻYCIA”. Chętnie Ci w tym pomożemy.

Stetoskop

U nas spotkasz wyłącznie wysoko wykwalifikowanych specjalistów w zakresie zarządzania masą ciała.

Wszyscy nasi pracownicy muszą przejść przez intensywny proces szkolenia zakończony egzaminem zawodowym. Pracownicy muszą się nieustannie dokształcać, dlatego znajdziesz u nas również specjalistów w zakresie odchudzania dzieci, dietetyki sportowej itp.

Mikroskop

Nasz system żywienia NUTRIADAPT to efekt niezliczonej ilości zweryfikowanych badań klinicznych.

Bazuje na faktach, nie hipotezach lub niezweryfikowanych badaniach. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną książkę kucharską w ramach osobistego planu żywienia, która umożliwi Ci zmianę wartości energetycznej oraz częstotliwości porcji w zakresie od 2 do 6 posiłków dziennie. Osobisty plan żywienia bierze pod uwagę również Twoje preferencje smakowe. Produkty spożywcze, które Ci nie smakują, będą automatycznie usunięte z osobistego planu żywienia.

To prostsze
niż myślisz

Fill form

Wypełnij formularz rezerwacji, nasza asystentka skontaktuje się z Tobą w terminie dwóch dni roboczych i umówi termin niezobowiązującej konsultacji.

Zdravotní prohlídka

Przyjdziesz na 45-minutową konsultację, podczas której wykonamy podstawową diagnostykę na urządzeniu certyfikowanym do stosowania w służbie zdrowia. Dowiesz się między innymi, ile masz procent mięśni i tłuszczu, na ile lat czuje się Twoje ciało oraz wiele innych informacji.

Konzultace

Porozmawiasz z naszym specjalistą ds. żywienia, omówicie Twoje cele, wyjaśnimy Ci, w jaki sposób osiągniesz z nami idealną wagę i co trzeba zrobić, by ją utrzymać. I to na zawsze.

Fill form

Zróbmy to razem – schudnij tak, by nie tylko lepiej wyglądać, lecz również lepiej się czuć

Gwarancja

Nawet 1,5 kg / tydzień

W przypadku przestrzegania
zasad żywienia zalecanych przez naszych specjalistów
Jeszcze dziś umów się
na konsultację z dietetykiem
a otrzymasz inspirujące
menu pełne pysznych kolacji za darmo.

Formularz rezerwacyjny

Ringsegment