Członkostwo w klubie

Razem pilnujemy Twojej wagi

Członkostwo w klubie to program lojalnościowy NUTRIADAPTU dla stałych klientów. Uczymy Cię nie tylko prawidłowo się odżywiać, ale również przyswoić sobie całkowicie inny styl życia. Porzucisz stare nawyki i wyruszysz w stronę nowych. Ponieważ z własnego doświadczenia wiemy, że nawet po zakończeniu programu może pojawić się potrzeba omówienia nowych kwestii i doświadczeń z naszymi specjalistami, sprawdzenia wagi, by wiedzieć czy wszystko jest w porządku, przygotowaliśmy dla Ciebie roczne członkostwo w klubie.

Radost ze sebe

Naszym celem nie jest oferowanie kolejnych kart rabatowych, których klienci mają już powoli dosyć, ale atrakcyjnej oferty, która zapewni klientom trwałe utrzymanie optymalnej kondycji uzupełnionej produktami wspierającymi zdrowe odżywianie

Jeżeli skorzystasz z naszego członkostwa w klubie, w ciągu dwunastu miesięcy będziesz mieć prawo do:

  • Aż 12 wizyt u swojego specjalisty w ciągu roku (zależy od typu członkostwa w klubie).
  • 10% zniżki na produkty NUTRIADAPT (zarówno w poradni jak i w sklepie internetowym) w nieograniczonej ilości przez cały czas trwania członkostwa.
  • Ważenia na urządzeniu certyfikowanych do stosowania w służbie zdrowia, kiedykolwiek będziesz tego w trakcie swojego członkostwa potrzebować.

Członkostwo przeznaczone jest dla klientów, którzy potrzebują nieregularnych konsultacji po zakończeniu regularnego programu. Nie czekaj i już dziś zapytaj swojego specjalistę.

Ringsegment Ringsegment

Weight management
to rozwiązanie dla każdego

Logo

Dlaczego NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Tak samo jak normalne jest dbanie o swoje zdrowie i chodzenie na regularne wizyty kontrolne do lekarza.

Naturalne jest utrzymywanie zdrowej masy ciała. Jeśli jest ona wysoka, istotnie pogarsza naszą jakość życia. Od zadyszki przy wchodzeniu po schodach, poprzez kwestie estetyczne, choroby cywilizacyjne, jak np. cukrzyca lub wysoki cholesterol, aż po skrócenie życia. O swój organizm na różnych etapach życia należy dbać w taki sposób, by móc spełniać swoje cele i „RADOŚĆ Z ŻYCIA”. Chętnie Ci w tym pomożemy.

Stetoskop

U nas spotkasz wyłącznie wysoko wykwalifikowanych specjalistów w zakresie zarządzania masą ciała.

Wszyscy nasi pracownicy muszą przejść przez intensywny proces szkolenia zakończony egzaminem zawodowym. Pracownicy muszą się nieustannie dokształcać, dlatego znajdziesz u nas również specjalistów w zakresie odchudzania dzieci, dietetyki sportowej itp.

Mikroskop

Nasz system żywienia NUTRIADAPT to efekt niezliczonej ilości zweryfikowanych badań klinicznych.

Bazuje na faktach, nie hipotezach lub niezweryfikowanych badaniach. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną książkę kucharską w ramach osobistego planu żywienia, która umożliwi Ci zmianę wartości energetycznej oraz częstotliwości porcji w zakresie od 2 do 6 posiłków dziennie. Osobisty plan żywienia bierze pod uwagę również Twoje preferencje smakowe. Produkty spożywcze, które Ci nie smakują, będą automatycznie usunięte z osobistego planu żywienia.

To prostsze
niż myślisz

Fill form

Wypełnij formularz rezerwacji, nasza asystentka skontaktuje się z Tobą w terminie dwóch dni roboczych i umówi termin niezobowiązującej konsultacji.

Zdravotní prohlídka

Przyjdziesz na 45-minutową konsultację, podczas której wykonamy podstawową diagnostykę na urządzeniu certyfikowanym do stosowania w służbie zdrowia. Dowiesz się między innymi, ile masz procent mięśni i tłuszczu, na ile lat czuje się Twoje ciało oraz wiele innych informacji.

Konzultace

Porozmawiasz z naszym specjalistą ds. żywienia, omówicie Twoje cele, wyjaśnimy Ci, w jaki sposób osiągniesz z nami idealną wagę i co trzeba zrobić, by ją utrzymać. I to na zawsze.

Fill form

Zróbmy to razem – schudnij tak, by nie tylko lepiej wyglądać, lecz również lepiej się czuć

Gwarancja

Nawet 1,5 kg / tydzień

W przypadku przestrzegania
zasad żywienia zalecanych przez naszych specjalistów
Jeszcze dziś umów się
na konsultację z dietetykiem
a otrzymasz inspirujące
menu pełne pysznych kolacji za darmo.

Formularz rezerwacyjny

Ringsegment