Agnieszka Malicka

Było po prostu smacznie, a przy tym nie czułam się głodna, właściwie nie czułam, że jestem na jakiejś diecie.

-8 kg
Mając za sobą operację jednego stawu biodrowego, a przed sobą drugiego, postanowiłam podjąć walkę z nadliczbowymi kilogramami. Aby zwiększyć szanse powodzenia i ułatwić sobie zadanie, namówiłam do wspólnej akcji męża. Następnie trafiliśmy do Pani Sandry, która na wstępie zażyczyła sobie od nas wyników badań, przeprowadziła z każdym z nas dokładny wywiad, w tym także na temat naszych preferencji smakowych oraz umiejętności kulinarnych.  A ponieważ jesteśmy otwarci na nowe smaki i nieźle radzimy sobie z gotowaniem, Pani Sandra mogła zaprezentować nam cały swój talent w dziedzinie układania jadłospisów. Przygotowane przez nią plany żywieniowe okazały się być pełne ciekawych przepisów, nowych, czasem wręcz zaskakujących, a jednak świetnych połączeń, przy tym były urozmaicone, uwzględniały nasze sugestie dotyczące produktów, także tych, które pojawiają się sezonowo. Nie bez znaczenia jest to, że jadłospisy moje i męża, choć dopasowane do odmiennych potrzeb nas dwojga, w dużej mierze udało się Pani Sandrze tak skorelować, że w zasadzie zakupy i posiłki były prawie jednakowe i wspólne. 
 
Co tu dużo mówić: było po prostu smacznie, a przy tym nie czułam się głodna, właściwie nie czułam, że jestem na jakiejś diecie. Tak jak wszyscy oceniający Panią Sandrę, tak i ja przyznaję, że pokazała mi całkiem nowe spojrzenie na odżywianie, że nie należy zbytnio ograniczać ilości, że nie powinno się być głodnym, że czasem można, a nawet należy odstąpić od planów i zjeść to, co się lubi, że po prostu jedzenie może służyć zdrowiu, przy tym być  przyjemnością.
 
I choć moja kuracja przebiegała w utrudnionych warunkach: w czasie jej trwania przeszłam operację wstawienia endoprotezy biodra i kilkutygodniową rehabilitację w oddziale szpitalnym, co wiązało się z przyjmowaniem leków, prócz tego najpierw z czasowym unieruchomieniem, a następnie znacznym ograniczeniem aktywności fizycznej i przymusową (niekorzystną) dietą szpitalną, a mimo to uzyskałam wynik około 8 kg w ciągu 6 m-cy. Moim marzeniem jest zejść poniżej 75 kg, zatem zamierzam kontynuować odchudzanie.
Jestem przekonana, że z wiedzą już uzyskaną od Pani Sandry i Jej dalszą drobną pomocą to się uda.

Następne historie

-5 kg
Postanowiłam pozostać pod opieką Sunkins i gorąco polecam ją tym, którzy chcą coś zmienić w życiu bez wyrzeczeń i głodzenia się.
Izabela Rączka, 49 lat
-8 kg
Dieta wcale nie musi boleć, a jedzenie ma sprawiać radość i tak właśnie jest z Sunkins.
Olga Gardocka, 28 lat
Ringsegment Ringsegment

Weight management
to rozwiązanie dla każdego

Logo

Dlaczego NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Tak samo jak normalne jest dbanie o swoje zdrowie i chodzenie na regularne wizyty kontrolne do lekarza.

Naturalne jest utrzymywanie zdrowej masy ciała. Jeśli jest ona wysoka, istotnie pogarsza naszą jakość życia. Od zadyszki przy wchodzeniu po schodach, poprzez kwestie estetyczne, choroby cywilizacyjne, jak np. cukrzyca lub wysoki cholesterol, aż po skrócenie życia. O swój organizm na różnych etapach życia należy dbać w taki sposób, by móc spełniać swoje cele i „RADOŚĆ Z ŻYCIA”. Chętnie Ci w tym pomożemy.

Stetoskop

U nas spotkasz wyłącznie wysoko wykwalifikowanych specjalistów w zakresie zarządzania masą ciała.

Wszyscy nasi pracownicy muszą przejść przez intensywny proces szkolenia zakończony egzaminem zawodowym. Pracownicy muszą się nieustannie dokształcać, dlatego znajdziesz u nas również specjalistów w zakresie odchudzania dzieci, dietetyki sportowej itp.

Mikroskop

Nasz system żywienia NUTRIADAPT to efekt niezliczonej ilości zweryfikowanych badań klinicznych.

Bazuje na faktach, nie hipotezach lub niezweryfikowanych badaniach. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną książkę kucharską w ramach osobistego planu żywienia, która umożliwi Ci zmianę wartości energetycznej oraz częstotliwości porcji w zakresie od 2 do 6 posiłków dziennie. Osobisty plan żywienia bierze pod uwagę również Twoje preferencje smakowe. Produkty spożywcze, które Ci nie smakują, będą automatycznie usunięte z osobistego planu żywienia.

To prostsze
niż myślisz

Fill form

Wypełnij formularz rezerwacji, nasza asystentka skontaktuje się z Tobą w terminie dwóch dni roboczych i umówi termin niezobowiązującej konsultacji.

Zdravotní prohlídka

Przyjdziesz na 45-minutową konsultację, podczas której wykonamy podstawową diagnostykę na urządzeniu certyfikowanym do stosowania w służbie zdrowia. Dowiesz się między innymi, ile masz procent mięśni i tłuszczu, na ile lat czuje się Twoje ciało oraz wiele innych informacji.

Konzultace

Porozmawiasz z naszym specjalistą ds. żywienia, omówicie Twoje cele, wyjaśnimy Ci, w jaki sposób osiągniesz z nami idealną wagę i co trzeba zrobić, by ją utrzymać. I to na zawsze.

Fill form

Zróbmy to razem – schudnij tak, by nie tylko lepiej wyglądać, lecz również lepiej się czuć

Gwarancja

Nawet 1,5 kg / tydzień

W przypadku przestrzegania
zasad żywienia zalecanych przez naszych specjalistów
Jeszcze dziś umów się
na konsultację z dietetykiem
a otrzymasz inspirujące
menu pełne pysznych kolacji za darmo.

Formularz rezerwacyjny

Ringsegment