Olga Gardocka

Dieta wcale nie musi boleć, a jedzenie ma sprawiać radość i tak właśnie jest z Sunkins.

-8 kg
W swoim życiu nigdy nie miałam problemów z nadwagą i nie sądziłam, że kiedyś będzie mnie to dotyczyło. Jednak od około 2 lat ze względu na pęd pracy, brak czasu i lenistwo zaniedbałam zdrowe nawyki żywieniowe, czego efektem były zbędne kilogramy. Żadna „rewelacyjna” dieta  znaleziona w Internecie nie przynosiła oczekiwanych rezultatów. Aż pewnego dnia, szukając pomocy w Internecie trafiłam na poradnię Sunkins, która okazała się być strzałem w dziesiątkę! Powiedziałam sobie „teraz albo nigdy” i było warto. Trafiłam tu pod opiekę Pani Sandry Brodowicz, której pomoc i wsparcie  są nieocenione. W chwilach słabości zawsze mogłam na nią liczyć. Dzięki niej nauczyłam się jak należy prawidłowo komponować posiłki, aby były zdrowe i przede wszystkim smaczne. 
 
Dieta wcale nie musi boleć, a jedzenie ma sprawiać radość i tak właśnie jest z Sunkins. Dieta zawsze kojarzyła mi się z czymś restrykcyjnym, mało przyjemnym, głodówką i wyrzeczeniami. Jednak plan żywienia zaproponowany przez Panią Sandrę mocno mnie zaskoczył. Oczywiście pozytywnie. Posiłki są łatwe i przyjemne w przygotowaniu, a produkty ogólnodostępne. To, co cieszy mnie najbardziej, to czas jaki spędzam na przygotowywaniu posiłków. Jest to zaledwie godzina co drugi dzień, a 5 posiłków dziennie daje mi uczucie sytości. Piękne jest to, że jem i chudnę. Każda wizyta kontrolna sprawia mi niezwykłą radość i dodaje pewności siebie. Cudownie jest móc znów stanąć przed szafą i nie martwić się o to, co mogę założyć, w czym nie będzie widać „wypływających” boczków. Dzięki Pani Sandrze znów pokochałam dopasowane ubrania i poczułam się atrakcyjna we własnym ciele. Bo przecież lepiej i przede wszystkim zdrowiej jest schudnąć niż wymienić całą szafę na większe rozmiary.

Następne historie

-7 kg
Zanim trafiłam do poradni nie mogłam sama schudnąć.
Eliza Arkuszewska, 46 lat
-9 kg
Padł mit o tym, że będąc na diecie człowiek chodzi zły i głodny.
Maciej Malicki, 51 lat
Ringsegment Ringsegment

Weight management
to rozwiązanie dla każdego

Logo

Dlaczego NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Tak samo jak normalne jest dbanie o swoje zdrowie i chodzenie na regularne wizyty kontrolne do lekarza.

Naturalne jest utrzymywanie zdrowej masy ciała. Jeśli jest ona wysoka, istotnie pogarsza naszą jakość życia. Od zadyszki przy wchodzeniu po schodach, poprzez kwestie estetyczne, choroby cywilizacyjne, jak np. cukrzyca lub wysoki cholesterol, aż po skrócenie życia. O swój organizm na różnych etapach życia należy dbać w taki sposób, by móc spełniać swoje cele i „RADOŚĆ Z ŻYCIA”. Chętnie Ci w tym pomożemy.

Stetoskop

U nas spotkasz wyłącznie wysoko wykwalifikowanych specjalistów w zakresie zarządzania masą ciała.

Wszyscy nasi pracownicy muszą przejść przez intensywny proces szkolenia zakończony egzaminem zawodowym. Pracownicy muszą się nieustannie dokształcać, dlatego znajdziesz u nas również specjalistów w zakresie odchudzania dzieci, dietetyki sportowej itp.

Mikroskop

Nasz system żywienia NUTRIADAPT to efekt niezliczonej ilości zweryfikowanych badań klinicznych.

Bazuje na faktach, nie hipotezach lub niezweryfikowanych badaniach. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną książkę kucharską w ramach osobistego planu żywienia, która umożliwi Ci zmianę wartości energetycznej oraz częstotliwości porcji w zakresie od 2 do 6 posiłków dziennie. Osobisty plan żywienia bierze pod uwagę również Twoje preferencje smakowe. Produkty spożywcze, które Ci nie smakują, będą automatycznie usunięte z osobistego planu żywienia.

To prostsze
niż myślisz

Fill form

Wypełnij formularz rezerwacji, nasza asystentka skontaktuje się z Tobą w terminie dwóch dni roboczych i umówi termin niezobowiązującej konsultacji.

Zdravotní prohlídka

Przyjdziesz na 45-minutową konsultację, podczas której wykonamy podstawową diagnostykę na urządzeniu certyfikowanym do stosowania w służbie zdrowia. Dowiesz się między innymi, ile masz procent mięśni i tłuszczu, na ile lat czuje się Twoje ciało oraz wiele innych informacji.

Konzultace

Porozmawiasz z naszym specjalistą ds. żywienia, omówicie Twoje cele, wyjaśnimy Ci, w jaki sposób osiągniesz z nami idealną wagę i co trzeba zrobić, by ją utrzymać. I to na zawsze.

Fill form

Zróbmy to razem – schudnij tak, by nie tylko lepiej wyglądać, lecz również lepiej się czuć

Gwarancja

Nawet 1,5 kg / tydzień

W przypadku przestrzegania
zasad żywienia zalecanych przez naszych specjalistów
Jeszcze dziś umów się
na konsultację z dietetykiem
a otrzymasz inspirujące
menu pełne pysznych kolacji za darmo.

Formularz rezerwacyjny

Ringsegment