Beata Wietecka

Jednak dopiero w Sunkins nauczyłam się jak jeść, co poprawić w jadłospisie i jak pokonywać moje „małe porażki”.

-9 kg
Schudłam 8,8 kg w 6 miesięcy. Od 10 lat miałam trudności z kontrolą mojej wagi, pomimo że z rodziną odżywiamy się raczej zdrowo. Jednak dopiero w Sunkins nauczyłam się jak jeść, co poprawić w jadłospisie i jak pokonywać moje „małe porażki”. I właśnie to ostatnie było najważniejsze – jak się nie poddawać, bo strona emocjonalna jest równie ważna, jeśli nie najważniejsza w tym całym procesie zmian, żeby zwyciężać i w rezultacie w sposób naturalny przyjąć nowy styl życia na co dzień. Bo ja chcę w ten sposób żyć nadal: nie jestem głodna, mam więcej energii, a moja waga spokojnie sobie spada.
 
A dlaczego wybrałam Sunkins? Właściwie to początkowo chciałam jedynie wykonać badanie składu ciała. Jednakże osoba, która ze mną rozmawiała na temat wyników tego badania, pani Justyna, ujęła mnie swoją osobą: uśmiechnięta, bardzo sympatyczna, a jednocześnie nienarzucająca się, a do tego kompetentna i cierpliwa. Gdy stamtąd wyszłam wiedziałam, że jeżeli zapiszę się do dietetyka, to właśnie tutaj. I tak się też stało. A co dla mnie było najbardziej intrygujące w tym czasie – niesamowite doświadczenie, kiedy osoba, która waży jakąś połowę tego, co ja, tak świetnie rozumie moje bolączki i moje potrzeby, i każdorazowo potrafi zadbać o moje dobre, zmotywowane samopoczucie! Bardzo Pani dziękuję za te 6 miesięcy współpracy i wszystko, czego mnie Pani nauczyła!
 
Gorąco polecam Sunkins, a przede wszystkim Panią Justynę

Następne historie

-5 kg
W zdrowym ciele zdrowy duch!
Kinga Antosik, 40 lat
-26 kg
Dla mnie to prawdziwy cud, mam 78 lat, a czuje się jak nowo narodzony.
Ryszard Szostak, 80 lat
Ringsegment Ringsegment

Weight management
to rozwiązanie dla każdego

Logo

Dlaczego NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Tak samo jak normalne jest dbanie o swoje zdrowie i chodzenie na regularne wizyty kontrolne do lekarza.

Naturalne jest utrzymywanie zdrowej masy ciała. Jeśli jest ona wysoka, istotnie pogarsza naszą jakość życia. Od zadyszki przy wchodzeniu po schodach, poprzez kwestie estetyczne, choroby cywilizacyjne, jak np. cukrzyca lub wysoki cholesterol, aż po skrócenie życia. O swój organizm na różnych etapach życia należy dbać w taki sposób, by móc spełniać swoje cele i „RADOŚĆ Z ŻYCIA”. Chętnie Ci w tym pomożemy.

Stetoskop

U nas spotkasz wyłącznie wysoko wykwalifikowanych specjalistów w zakresie zarządzania masą ciała.

Wszyscy nasi pracownicy muszą przejść przez intensywny proces szkolenia zakończony egzaminem zawodowym. Pracownicy muszą się nieustannie dokształcać, dlatego znajdziesz u nas również specjalistów w zakresie odchudzania dzieci, dietetyki sportowej itp.

Mikroskop

Nasz system żywienia NUTRIADAPT to efekt niezliczonej ilości zweryfikowanych badań klinicznych.

Bazuje na faktach, nie hipotezach lub niezweryfikowanych badaniach. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną książkę kucharską w ramach osobistego planu żywienia, która umożliwi Ci zmianę wartości energetycznej oraz częstotliwości porcji w zakresie od 2 do 6 posiłków dziennie. Osobisty plan żywienia bierze pod uwagę również Twoje preferencje smakowe. Produkty spożywcze, które Ci nie smakują, będą automatycznie usunięte z osobistego planu żywienia.

To prostsze
niż myślisz

Fill form

Wypełnij formularz rezerwacji, nasza asystentka skontaktuje się z Tobą w terminie dwóch dni roboczych i umówi termin niezobowiązującej konsultacji.

Zdravotní prohlídka

Przyjdziesz na 45-minutową konsultację, podczas której wykonamy podstawową diagnostykę na urządzeniu certyfikowanym do stosowania w służbie zdrowia. Dowiesz się między innymi, ile masz procent mięśni i tłuszczu, na ile lat czuje się Twoje ciało oraz wiele innych informacji.

Konzultace

Porozmawiasz z naszym specjalistą ds. żywienia, omówicie Twoje cele, wyjaśnimy Ci, w jaki sposób osiągniesz z nami idealną wagę i co trzeba zrobić, by ją utrzymać. I to na zawsze.

Fill form

Zróbmy to razem – schudnij tak, by nie tylko lepiej wyglądać, lecz również lepiej się czuć

Gwarancja

Nawet 1,5 kg / tydzień

W przypadku przestrzegania
zasad żywienia zalecanych przez naszych specjalistów
Jeszcze dziś umów się
na konsultację z dietetykiem
a otrzymasz inspirujące
menu pełne pysznych kolacji za darmo.

Formularz rezerwacyjny

Ringsegment