Walentyna Rakiel-Czarnecka

W pracy wszyscy z podziwem patrzyli, jak z dnia na dzień stawałam się szczuplejsza.

-17 kg
Przeczytałam na Facebooku reklamę dotyczącą badania składu ciała. Zadzwoniłam i umówiłam się na spotkanie. Od trzech miesięcy nie jadłam nabiału ani produktów ze zbóż (szukałam ratunku na puchnące i bolące kolana).  Chciałam mieć ustaloną przez dietetyka dietę, aby nie nabawić się niedoborów. Trafiłam na panią Sandrę. Jej wiedza, spokój, relacje z pacjentem, jak też kultura osobista były bardzo przekonywujące i zachęcające. Wykupiłam pakiet na pół roku. 
 
Nigdy dotąd tak dobrze nie jadłam, nigdy też nie poświęcałam sobie tyle czasu. Codziennie, idąc do pracy zabierałam ze sobą jedzenie. Przestrzegałam też godzin spożywania posiłków, ale dzięki temu efekt jest oszałamiający.
 
No i woda – codziennie 3 litry. Zmieniałam sobie: woda przegotowana, woda filtrowana, woda mineralna, woda źródlana. Sama, czysta woda, woda z cytryną, z miętą, imbirem, jabłkiem. Ciepła (w mrozy), zimna, letnia.
 
W pracy wszyscy z podziwem patrzyli, jak z dnia na dzień stawałam się szczuplejsza. W pewnym momencie zdecydowałam się obciąć włosy (były długie, do pasa). Razem z utratą kilogramów zapragnęłam zmiany wizerunku. Zaczęłam jeszcze bardziej dbać o wygląd, a komplementy i miłe słowa dodawały mi sił. Najważniejsze jednak było to, że kolana przestały boleć i puchnąć.
 
Zaczynałam z wagą 96,8 kg. Teraz ważę 78 kg. Do pełnego szczęścia muszę zrzucić jeszcze ok. 10 kg. Idzie to powoli (najszybciej na samym początku), ale systematycznie. Na pewno miałabym lepsze efekty, gdybym regularnie ćwiczyła. Na przełomie grudnia i stycznia byłam w górach, gdzie po raz pierwszy od 10 lat zaczęłam jeździć na nartach. Kilka razy poszłam też na lodowisko i pojeździłam również na łyżwach. Uważam to za duży sukces, bo wcześniej, przy poprzedniej wadze i z bolącymi nogami bałam się stanąć na stoku. Ponadto wysiłek fizyczny sprawił, że w tym czasie zrzuciłam więcej kilogramów niż zwykle.
 
Ponieważ wiosna za pasem - planuję więcej ruchu niż dotąd. Głównie rower i spacery. Będę też w ciągłym kontakcie z Sunkins i panią Sandrą, aby mieć kontrolę, pomoc i wsparcie. Już się nie poddam. Zmieniłam się i jest to bardzo pozytywne. Zmieniam też garderobę – zwężam, zmniejszam, a część rzeczy oddaję innym. Kupiłam już kilka mniejszych „kreacji”, ale nie szaleję, tylko czekam na efekt końcowy, czyli wagę ok. 70 kg. Dopiero wtedy uzupełnię szafę. 
 
Zachęcam wszystkich, którzy czuję się źle przy swojej wadze. Zbierzcie się w sobie, przyjdźcie do Sunkins i zacznijcie pracę nad sobą. Tylko z planem w ręku i pod kontrolą można coś zmienić. Jestem dobrym przykładem, że nawet „w pewnym wieku” (w lipcu skończę 63 lata) można jeszcze coś ze sobą zrobić. Nawet jeśli się ma niedoczynność  tarczycy i Hashimoto. 

Następne historie

-8 kg
Moje marzenie!
Kornela Junkiewicz, 73 lat
-26 kg
Dla mnie to prawdziwy cud, mam 78 lat, a czuje się jak nowo narodzony.
Ryszard Szostak, 80 lat
Ringsegment Ringsegment

Weight management
to rozwiązanie dla każdego

Logo

Dlaczego NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Tak samo jak normalne jest dbanie o swoje zdrowie i chodzenie na regularne wizyty kontrolne do lekarza.

Naturalne jest utrzymywanie zdrowej masy ciała. Jeśli jest ona wysoka, istotnie pogarsza naszą jakość życia. Od zadyszki przy wchodzeniu po schodach, poprzez kwestie estetyczne, choroby cywilizacyjne, jak np. cukrzyca lub wysoki cholesterol, aż po skrócenie życia. O swój organizm na różnych etapach życia należy dbać w taki sposób, by móc spełniać swoje cele i „RADOŚĆ Z ŻYCIA”. Chętnie Ci w tym pomożemy.

Stetoskop

U nas spotkasz wyłącznie wysoko wykwalifikowanych specjalistów w zakresie zarządzania masą ciała.

Wszyscy nasi pracownicy muszą przejść przez intensywny proces szkolenia zakończony egzaminem zawodowym. Pracownicy muszą się nieustannie dokształcać, dlatego znajdziesz u nas również specjalistów w zakresie odchudzania dzieci, dietetyki sportowej itp.

Mikroskop

Nasz system żywienia NUTRIADAPT to efekt niezliczonej ilości zweryfikowanych badań klinicznych.

Bazuje na faktach, nie hipotezach lub niezweryfikowanych badaniach. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną książkę kucharską w ramach osobistego planu żywienia, która umożliwi Ci zmianę wartości energetycznej oraz częstotliwości porcji w zakresie od 2 do 6 posiłków dziennie. Osobisty plan żywienia bierze pod uwagę również Twoje preferencje smakowe. Produkty spożywcze, które Ci nie smakują, będą automatycznie usunięte z osobistego planu żywienia.

To prostsze
niż myślisz

Fill form

Wypełnij formularz rezerwacji, nasza asystentka skontaktuje się z Tobą w terminie dwóch dni roboczych i umówi termin niezobowiązującej konsultacji.

Zdravotní prohlídka

Przyjdziesz na 45-minutową konsultację, podczas której wykonamy podstawową diagnostykę na urządzeniu certyfikowanym do stosowania w służbie zdrowia. Dowiesz się między innymi, ile masz procent mięśni i tłuszczu, na ile lat czuje się Twoje ciało oraz wiele innych informacji.

Konzultace

Porozmawiasz z naszym specjalistą ds. żywienia, omówicie Twoje cele, wyjaśnimy Ci, w jaki sposób osiągniesz z nami idealną wagę i co trzeba zrobić, by ją utrzymać. I to na zawsze.

Fill form

Zróbmy to razem – schudnij tak, by nie tylko lepiej wyglądać, lecz również lepiej się czuć

Gwarancja

Nawet 1,5 kg / tydzień

W przypadku przestrzegania
zasad żywienia zalecanych przez naszych specjalistów
Jeszcze dziś umów się
na konsultację z dietetykiem
a otrzymasz inspirujące
menu pełne pysznych kolacji za darmo.

Formularz rezerwacyjny

Ringsegment