Kalkulator BMI

BMI oznacza indeks masy ciała, który określa, czy masz niedowagę, nadwagę, czy Twoja waga jest optymalna. Niestety do obliczenia brane są pod uwagę tylko Twój wzrost i waga, dlatego wynik nie jest do końca miarodajny. Na przykład kulturysta może mieć wysoki wskaźnik BMI i pomimo tego nie jest otyły, ponieważ wysoka wartość indeksu wynika u niego z dużej ilości masy mięśniowej. Natomiast osoby starsze, które są słabo umięśnione mogą być z punktu widzenia medycyny otyłe, pomimo tego, że ich BMI klasyfikuje ich do wagi idealnej. Dlatego na podstawie BMI określamy raczej ogólny stopień ryzyk zdrowotnych, nie rzeczywisty stan organizmu z punktu widzenia jakości jego składu, proporcji i stanu. Oprócz BMI powinniśmy więc zanalizować także skład ciała (stosunek mięśni do tkanki tłuszczowej), typ metaboliczny oraz wrodzone predyspozycje.

Tu możesz stwierdzić jakie mogą grozić Ci ryzyka!

Oblicz swoje BMI

Oblicz swoją częstość akcji serca

Nasz kalkulator częstości akcji serca pomoże Ci stwierdzić, przy jakiej częstości akcji serca Twoje ćwiczenia są najefektywniejsze, kiedy spalasz najwięcej tłuszczów a kiedy z kolei podnosisz swoją wydajność. Pomiar spoczynkowej akcji serca Pomiaru spoczynkowej akcji serca dokonuj po przebudzeniu, najlepiej jeszcze w łóżku. Potrzebny Ci do tego wyłącznie stoper. Pomiaru dokonujemy na tętnicy szyjnej, przykładając palec wskazujący i środkowy. Nie naciskaj zbyt mocno na tętnicę, by nie obniżyć akcji serca. Licz uderzenia serca przez jedną minutę.

Kalkulator tętna dla czynnych sportowców

Kalkulator tętna dla ogółu populacji

Ringsegment Ringsegment

Weight management
to rozwiązanie dla każdego

Logo

Dlaczego NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Tak samo jak normalne jest dbanie o swoje zdrowie i chodzenie na regularne wizyty kontrolne do lekarza.

Naturalne jest utrzymywanie zdrowej masy ciała. Jeśli jest ona wysoka, istotnie pogarsza naszą jakość życia. Od zadyszki przy wchodzeniu po schodach, poprzez kwestie estetyczne, choroby cywilizacyjne, jak np. cukrzyca lub wysoki cholesterol, aż po skrócenie życia. O swój organizm na różnych etapach życia należy dbać w taki sposób, by móc spełniać swoje cele i „RADOŚĆ Z ŻYCIA”. Chętnie Ci w tym pomożemy.

Stetoskop

U nas spotkasz wyłącznie wysoko wykwalifikowanych specjalistów w zakresie zarządzania masą ciała.

Wszyscy nasi pracownicy muszą przejść przez intensywny proces szkolenia zakończony egzaminem zawodowym. Pracownicy muszą się nieustannie dokształcać, dlatego znajdziesz u nas również specjalistów w zakresie odchudzania dzieci, dietetyki sportowej itp.

Mikroskop

Nasz system żywienia NUTRIADAPT to efekt niezliczonej ilości zweryfikowanych badań klinicznych.

Bazuje na faktach, nie hipotezach lub niezweryfikowanych badaniach. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną książkę kucharską w ramach osobistego planu żywienia, która umożliwi Ci zmianę wartości energetycznej oraz częstotliwości porcji w zakresie od 2 do 6 posiłków dziennie. Osobisty plan żywienia bierze pod uwagę również Twoje preferencje smakowe. Produkty spożywcze, które Ci nie smakują, będą automatycznie usunięte z osobistego planu żywienia.

To prostsze
niż myślisz

Fill form

Wypełnij formularz rezerwacji, nasza asystentka skontaktuje się z Tobą w terminie dwóch dni roboczych i umówi termin niezobowiązującej konsultacji.

Zdravotní prohlídka

Przyjdziesz na 45-minutową konsultację, podczas której wykonamy podstawową diagnostykę na urządzeniu certyfikowanym do stosowania w służbie zdrowia. Dowiesz się między innymi, ile masz procent mięśni i tłuszczu, na ile lat czuje się Twoje ciało oraz wiele innych informacji.

Konzultace

Porozmawiasz z naszym specjalistą ds. żywienia, omówicie Twoje cele, wyjaśnimy Ci, w jaki sposób osiągniesz z nami idealną wagę i co trzeba zrobić, by ją utrzymać. I to na zawsze.

Fill form

Zróbmy to razem – schudnij tak, by nie tylko lepiej wyglądać, lecz również lepiej się czuć

Gwarancja

Nawet 1,5 kg / tydzień

W przypadku przestrzegania
zasad żywienia zalecanych przez naszych specjalistów
Jeszcze dziś umów się
na konsultację z dietetykiem
a otrzymasz inspirujące
menu pełne pysznych kolacji za darmo.

Formularz rezerwacyjny

Ringsegment