Szukasz pracy, która ma sens?

Dołącz do nas i pomagaj ludziom żyć zdrowo!

Jesteśmy firmą NUTRIADAPT, która określa, czy masz niedowagę, nadwagę, czy Twoja waga jest optymalna. Niestety do obliczenia brane są pod uwagę tylko Twój wzrost i waga, dlatego wynik nie jest do końca miarodajny. Na przykład kulturysta może mieć wysoki wskaźnik BMI i pomimo tego nie jest otyły, ponieważ wysoka wartość indeksu wynika u niego z dużej ilości masy mięśniowej. Natomiast osoby starsze, które są słabo umięśnione mogą być z punktu widzenia medycyny otyłe, pomimo tego, że ich BMI klasyfikuje ich do wagi idealnej. Dlatego na podstawie BMI określamy raczej ogólny stopień ryzyk zdrowotnych, nie rzeczywisty stan organizmu z punktu widzenia jakości jego składu, proporcji i stanu. Na podstawie BMI powinniśmy więc stwierdzić nie tylko wymiary ale także skład ciała (stosunek mięśni do tkanki tłuszczowej), typ metaboliczny oraz wrodzone predyspozycje.

Photo doctor

Nie znalazłeś odpowiedniego stanowiska?

Nie szkodzi, prześlij nam swój życiorys a my skontaktujemy się z Tobą gdy tylko znajdziemy pozycję odpowiednią dla Ciebie

Logo

Dlaczego NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Tak samo jak normalne jest dbanie o swoje zdrowie i chodzenie na regularne wizyty kontrolne do lekarza.

Naturalne jest utrzymywanie zdrowej masy ciała. Jeśli jest ona wysoka, istotnie pogarsza naszą jakość życia. Od zadyszki przy wchodzeniu po schodach, poprzez kwestie estetyczne, choroby cywilizacyjne, jak np. cukrzyca lub wysoki cholesterol, aż po skrócenie życia. O swój organizm na różnych etapach życia należy dbać w taki sposób, by móc spełniać swoje cele i „RADOŚĆ Z ŻYCIA”. Chętnie Ci w tym pomożemy.

Stetoskop

U nas spotkasz wyłącznie wysoko wykwalifikowanych specjalistów w zakresie zarządzania masą ciała.

Wszyscy nasi pracownicy muszą przejść przez intensywny proces szkolenia zakończony egzaminem zawodowym. Pracownicy muszą się nieustannie dokształcać, dlatego znajdziesz u nas również specjalistów w zakresie odchudzania dzieci, dietetyki sportowej itp.

Mikroskop

Nasz system żywienia NUTRIADAPT to efekt niezliczonej ilości zweryfikowanych badań klinicznych.

Bazuje na faktach, nie hipotezach lub niezweryfikowanych badaniach. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną książkę kucharską w ramach osobistego planu żywienia, która umożliwi Ci zmianę wartości energetycznej oraz częstotliwości porcji w zakresie od 2 do 6 posiłków dziennie. Osobisty plan żywienia bierze pod uwagę również Twoje preferencje smakowe. Produkty spożywcze, które Ci nie smakują, będą automatycznie usunięte z osobistego planu żywienia.

To prostsze
niż myślisz

Fill form

Wypełnij formularz rezerwacji, nasza asystentka skontaktuje się z Tobą w terminie dwóch dni roboczych i umówi termin niezobowiązującej konsultacji.

Zdravotní prohlídka

Przyjdziesz na 45-minutową konsultację, podczas której wykonamy podstawową diagnostykę na urządzeniu certyfikowanym do stosowania w służbie zdrowia. Dowiesz się między innymi, ile masz procent mięśni i tłuszczu, na ile lat czuje się Twoje ciało oraz wiele innych informacji.

Konzultace

Porozmawiasz z naszym specjalistą ds. żywienia, omówicie Twoje cele, wyjaśnimy Ci, w jaki sposób osiągniesz z nami idealną wagę i co trzeba zrobić, by ją utrzymać. I to na zawsze.

Fill form

Zróbmy to razem – schudnij tak, by nie tylko lepiej wyglądać, lecz również lepiej się czuć

Gwarancja

Nawet 1,5 kg / tydzień

W przypadku przestrzegania
zasad żywienia zalecanych przez naszych specjalistów
Jeszcze dziś umów się
na konsultację z dietetykiem
a otrzymasz inspirujące
menu pełne pysznych kolacji za darmo.
Ringsegment