mgr inż. Justyna Konicka

Historia

Jestem absolwentką wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego o specjalności dietetyka oraz Dietetyki na Wydziale Nauki o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Dietetyka jest dla mnie nie tylko zawodem, ale przede wszystkim pasją, która skłania mnie do dalszego pogłębiania i rozszerzania wiedzy poprzez uczestnictwo w konferencjach naukowych poświęconych zdrowiu i dietetyce. Ponadto na bieżąco śledzę wszelkie nowinki dietetyczne i dokształcam się samodzielnie.

Możliwość niesienia pomocy ludziom w zmaganiu się z wszelkiego rodzaju dolegliwościami spowodowanymi nieracjonalnym odżywianiem daje mi ogromną satysfakcję i zadowolenie. Uśmiech Pacjenta i radość wynikająca z osiągniętych efektów są dla mnie potwierdzeniem dobrze wykonanej pracy.

Wykształcenie

  • 11.2015 – 09.2016 - Certyfikowana Akademia Dietetyka Od prawidłowej diagnozy po skuteczny plan dietetyczny
  • 02.2015 - Konferencja „Jak emocje wpływają na żywienie. Najnowsze trendy w psychodietetyce stosowanej”
  • 10.2014 - Konferencja „Zdrowa mama, zdrowe dziecko - Aktualne zasady odżywiania w czasie ciąży, karmienia oraz w okresie niemowlęcym"
  • 03.2014 - Konferencja Top Dietary Trends czyli aktualne trendy żywieniowe w alergiach pokarmowych
  • 11.2012 - Konferencja III Ogólnopolskie Dni Otyłości
  • 08.2012 - Kurs podstawowy medycyny komórkowej
  • 05.2012 - Interdyscyplinarna Konferencja zaburzenia odżywiania się
  • 03.2012 - II Ogólnopolska Konferencja Dietetyki " Congressus Dietetica"
  • 05. 2008 - Zintegrowany system zarządzania jakością (ISO 9001, ISO 22000) w przemyśle spożywczym

mgr inż. Justyna Konicka

Menedżerka - Specjalistka

Pracuję w poradni
NUTRIADAPT URSYNÓW
Umów wizytę w poradni
Ringsegment Ringsegment

Weight management
to rozwiązanie dla każdego

Logo

Dlaczego NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Tak samo jak normalne jest dbanie o swoje zdrowie i chodzenie na regularne wizyty kontrolne do lekarza.

Naturalne jest utrzymywanie zdrowej masy ciała. Jeśli jest ona wysoka, istotnie pogarsza naszą jakość życia. Od zadyszki przy wchodzeniu po schodach, poprzez kwestie estetyczne, choroby cywilizacyjne, jak np. cukrzyca lub wysoki cholesterol, aż po skrócenie życia. O swój organizm na różnych etapach życia należy dbać w taki sposób, by móc spełniać swoje cele i „RADOŚĆ Z ŻYCIA”. Chętnie Ci w tym pomożemy.

Stetoskop

U nas spotkasz wyłącznie wysoko wykwalifikowanych specjalistów w zakresie zarządzania masą ciała.

Wszyscy nasi pracownicy muszą przejść przez intensywny proces szkolenia zakończony egzaminem zawodowym. Pracownicy muszą się nieustannie dokształcać, dlatego znajdziesz u nas również specjalistów w zakresie odchudzania dzieci, dietetyki sportowej itp.

Mikroskop

Nasz system żywienia NUTRIADAPT to efekt niezliczonej ilości zweryfikowanych badań klinicznych.

Bazuje na faktach, nie hipotezach lub niezweryfikowanych badaniach. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną książkę kucharską w ramach osobistego planu żywienia, która umożliwi Ci zmianę wartości energetycznej oraz częstotliwości porcji w zakresie od 2 do 6 posiłków dziennie. Osobisty plan żywienia bierze pod uwagę również Twoje preferencje smakowe. Produkty spożywcze, które Ci nie smakują, będą automatycznie usunięte z osobistego planu żywienia.

To prostsze
niż myślisz

Fill form

Wypełnij formularz rezerwacji, nasza asystentka skontaktuje się z Tobą w terminie dwóch dni roboczych i umówi termin niezobowiązującej konsultacji.

Zdravotní prohlídka

Przyjdziesz na 45-minutową konsultację, podczas której wykonamy podstawową diagnostykę na urządzeniu certyfikowanym do stosowania w służbie zdrowia. Dowiesz się między innymi, ile masz procent mięśni i tłuszczu, na ile lat czuje się Twoje ciało oraz wiele innych informacji.

Konzultace

Porozmawiasz z naszym specjalistą ds. żywienia, omówicie Twoje cele, wyjaśnimy Ci, w jaki sposób osiągniesz z nami idealną wagę i co trzeba zrobić, by ją utrzymać. I to na zawsze.

Fill form

Zróbmy to razem – schudnij tak, by nie tylko lepiej wyglądać, lecz również lepiej się czuć

Gwarancja

Nawet 1,5 kg / tydzień

W przypadku przestrzegania
zasad żywienia zalecanych przez naszych specjalistów
Jeszcze dziś umów się
na konsultację z dietetykiem
a otrzymasz inspirujące
menu pełne pysznych kolacji za darmo.

Formularz rezerwacyjny

Ringsegment