Radost ze sebe

Przygotowanie do prawdziwego życia

Zmiana stylu życia powinna był długookresowa, najlepiej trwała. Nie jest zbyt możliwe, by człowiek z dnia na dzień stał się niewolnikiem jedzenia, już zawsze samodzielnie gotował, unikał wszelkich imprez lub nigdy więcej nie tknął alkoholu. Te rzeczy również są częścią życia i nikomu od czasu do czasu nie zaszkodzą.

Pozwól się poprowadzić

Z naszego doświadczenia wiemy, że istnieją dwa typy ludzi. Jedni starają się aż za bardzo i szybko się spalają. Drudzy natomiast aż za bardzo trzymają się zasad że od czasu do czasu mogą naruszyć zasady. My jednak odkrywamy, że na różne sposoby pozwalają sobie na małe grzeszki praktycznie codziennie. Jednego dnia mały torcik, drugiego lampka wina, trzeci dzień spędzony cały w łóżku i tak dalej. Odgadnięcie co jest jeszcze OK, a co prowadzi już na manowce, jest czasami trudne i dobrze mieć pod ręką doświadczonego specjalistę, który oceni Twoją sytuację całkowicie z boku.

Nie musisz od razu być kucharzem

Jeżeli nie masz możliwości codziennego gotowania i przygotowywania świeżych posiłków, nie oznacza to, że to już koniec starań. Jest mnóstwo restauracji a nawet i fast foodów, w których możesz zjeść w sposób zgodny z Twoim planem żywienia. Nie musi to być zawsze idealne, ale jeśli znajdziesz się w sytuacji, w której musisz wybierać między złem a mniejszym złem, nie poddawaj się. Po jakimś czasie sam(-a) stwierdzisz, że posiłki można w różny sposób zestawiać. Jeśli natomiast po prostu brakuje Ci czasu na gotowanie, odkryjesz, że istnieje wiele zdrowych i smacznych posiłków, których przygotowanie zajmie Ci do 15 minut, nawet jeśli masz obie lewe ręce.

Ćwiczenie nie jest dla Ciebie

Często spotykamy się z tym, że klienci mają siedzącą pracę, a ruch w godzinach popołudniowych po pracy jest już dla nich męczący. Tutaj ważne jest, by powiedzieć sobie, że każdy dodatkowy ruch ma znaczenie. W każdej sytuacji można wymyślić jakiś dodatkowy ruch, który pomoże Ci posunąć się choć trochę w kierunku zdrowej wagi. Co więcej, ruch ma pozytywny wpływ także na psychikę. Jeżeli jednak po prostu nie chcesz tracić czasu na ćwiczenie, wypróbuj nasze programy ćwiczeń online. Możesz ćwiczyć o dowolnej porze, z domu i bez konieczności stosowania dodatkowych pomocy. Ćwiczenia, tak samo jak książkę kucharską na miarę NUTRIADAPT, przygotujemy dla Ciebie w oparciu o Twoje potrzeby i ograniczenia.

Ringsegment Ringsegment

W jaki sposób będziesz z nami się odchudzać

DIAGNOSTYKA PODSTAWOWA

Masa to tylko jedna liczba i bazowanie tylko na niej nie jest idealne. Na to, czy Twój organizm pracuje tak jak powinien, ma bowiem wyraźny wpływ na przykład także stosunek tłuszczu, ilość tłuszczu wisceralnego lub stopień nawodnienia. Twój wiek biologiczny i metaboliczny może się więc wyraźnie różnić. To, jak czuje się Twoje ciało, będzie więc mieć wpływ również na cały proces odchudzania a nawet na dobór wartości energetycznej. Dlatego te informacje są tak ważne. Diagnostykę podstawową wykonujemy wielokrotnie i służy ona porównaniu wyników oraz upewnieniu się, że droga którą wybrałeś jest właściwa.

DIAGNOSTYKA METABOLICZNA

W NUTRIADAPT mamy jedną ważną zasadę. Polega ona na tym, że każdy potrzebuje indywidualnego podejścia. Dieta Twojego kolegi prawdopodobnie nie będzie odpowiednia dla Ciebie a to, że Twoja znajoma codziennie ćwiczy pilates, nie oznacza jeszcze, że to samo masz robić i Ty. Odnalezienie właściwej drogi nie może się jednak opierać o taktykę prób i błędów. Dlatego w celu opracowania właściwej strategii potrzebujemy zdobyć jak najwięcej informacji. Interesuje nas przede wszystkim Twoje zdrowie, budowa ciała, wywiad rodzinny, ale ważne jest dla nas również to, czy regularnie jadasz mięso lub masz jakieś alergie pokarmowe. Wszystkie te informacje bierzemy pod uwagę przygotowując dla Ciebie Twój osobisty, zindywidualizowany plan żywienia.

TWÓJ OSOBISTY PLAN ŻYWIENIA

Osobisty plan żywienia nie jest osobisty tylko z nazwy. Jeżeli Twoim celem jest redukcja, nie będziemy z Tobą analizować tego, jak zdrowo przybrać na wadze. Po co miałbyś się interesować informacjami na temat ilości cukru w napojach, jeżeli od lat pijesz wyłącznie czystą wodę? Zrobimy Ci analizę podstawową, diagnostykę metaboliczną, względnie inne potrzebne badania. Na podstawie tego otrzymasz szczegółowe zalecenia dotyczące żywienia, opracowane właśnie na bazie analizy Twojej sytuacji, prowadzące do realizacji Twojego celu. Dużą część z tego tworzą porady praktyczne, zorientowane na to, abyś przywykł do nowego stylu życia i stał się on częścią Twojej codziennej rutyny. Pracujesz na zmiany? Nie szkodzi. Nauczymy Cię, jak dostosować posiłki do trybu zmianowego. Musisz na przykład jadać regularnie obiady w restauracji firmowej? Nie szkodzi. Pomożemy Ci wybrać najlepszy wariant. Częścią osobistego planu żywienia jest również książka kucharska. Znajdziesz w niej przepisy, które dokładnie odpowiadają zasadom zalecanego Ci żywienia. Książka kucharska przygotowywana jest indywidualnie. Dostosowywana jest nie tylko gramatura czy typ produktów spożywczych ale na przykład także liczba porcji dziennych.

CHUDNIESZ NA ZAWSZE

Najważniejszym elementem jest wsparcie i fachowa pomoc w każdej sytuacji. Wielu ludziom udaje się schudnąć, lecz mało komu udaje się utrzymać nową wagę bez fachowej pomocy. Dla Twojego ciała odchudzania stanowi ogromne obciążenie stresowe. Każda znajdująca się w stresie osoba stara się jak najszybciej wydostać z takiej sytuacji i przywrócić normalny stan rzeczy. Tak samo działa to w przypadku odchudzania. Dlatego u tak wielu ludzi pojawia się efekt jojo. Ustabilizowanie masy ciała i jej utrzymanie jest więc najczęściej bardziej kłopotliwe niż sam proces odchudzania. Dlatego tak ważne jest, by w dalszym ciągu utrzymywać kontakt ze specjalistą i z jego pomocą przejść przez obie te fazy, przede wszystkim zaś wytrwać w nich. Dzięki temu Twój tryb życia będzie stabilny i nie będziesz mieć problemu z utrzymaniem masy ciała.


Ringsegment

Jakie usługi może obejmować Twój plan?

Regularna opieka specjalistyczna

Specjalistyczna opieka, regularna diagnostyka oraz szczegółowy monitoring wyników, to klucz do Twojego sukcesu i stałych zmian.

Více

Określenie poziomu obciążenia organizmu stresem

Co do tego, że stres ma znaczny wpływ na nasze zdrowie, nie ma wątpliwości. Dlatego nasze metody diagnostyczne obejmują również badanie za pomocą certyfikowanego fotopletyzmografu.

Więcej

Program ćwiczeń online

Ruch bez wątpienia zalicza się do zdrowego stylu życia. Jednak jego włączenie w swój codzienny rytm zabieganego życia wcale nie musi okazać się łatwe.

Więcej

Analiza mikrobiomu jelitowego

Mikrobiom jelitowy to pojęcie obejmujące wszystkie mikroorganizmu mieszkające w ludzkich jelitach. Na jego skład oddziaływać mogą czynniki takie jak dieta, środowisko czy stosowane leki.

Více

Kompleksowy screening biochemiczny organizmu z fachową oceną lekarza

Krew zdradza nam, zarówno wiele szczegółów, jak i podstawowe informacje, które wykorzystujemy do wyboru kierunku żywienia oraz zbudowania Twojego programu.

Więcej

Nietolerancja pokarmowa

Organizm może cierpieć na niezdolność przetworzenia konkretnej substancji pokarmowej. Często mowa o alergii, jednakże nie zawsze musi tak być. Winę ponosić może również nietolerancja pokarmowa, która nie wywołuje reakcji obronnej organizmu.

Więcej

Testy genetyczne – wrodzona mutacja zakrzepowa, celiakia (nietolerancja glutenu), nietolerancja laktozy

Pobranie próbki DNA jest szybkie, całkowicie bezbolesne i trwa około dwóch minut. Przeprowadzane jest przez wymaz śliny z jamy ustnej.

Więcej

Funkcjonalne produkty spożywcze

Z praktyki wiemy, że oczekiwane wyniki osiągnąć można wyłącznie modyfikując dietę i wprowadzając inne zmiany w ramach stylu życia. Nasi klienci osiągają wyniki szybciej, jeśli wprowadzą odpowiednie suplementy żywnościowe NUTRIADAPT klasy premium. .

Więcej
Logo

Dlaczego NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Tak samo jak normalne jest dbanie o swoje zdrowie i chodzenie na regularne wizyty kontrolne do lekarza.

Naturalne jest utrzymywanie zdrowej masy ciała. Jeśli jest ona wysoka, istotnie pogarsza naszą jakość życia. Od zadyszki przy wchodzeniu po schodach, poprzez kwestie estetyczne, choroby cywilizacyjne, jak np. cukrzyca lub wysoki cholesterol, aż po skrócenie życia. O swój organizm na różnych etapach życia należy dbać w taki sposób, by móc spełniać swoje cele i „RADOŚĆ Z ŻYCIA”. Chętnie Ci w tym pomożemy.

Stetoskop

U nas spotkasz wyłącznie wysoko wykwalifikowanych specjalistów w zakresie zarządzania masą ciała.

Wszyscy nasi pracownicy muszą przejść przez intensywny proces szkolenia zakończony egzaminem zawodowym. Pracownicy muszą się nieustannie dokształcać, dlatego znajdziesz u nas również specjalistów w zakresie odchudzania dzieci, dietetyki sportowej itp.

Mikroskop

Nasz system żywienia NUTRIADAPT to efekt niezliczonej ilości zweryfikowanych badań klinicznych.

Bazuje na faktach, nie hipotezach lub niezweryfikowanych badaniach. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną książkę kucharską w ramach osobistego planu żywienia, która umożliwi Ci zmianę wartości energetycznej oraz częstotliwości porcji w zakresie od 2 do 6 posiłków dziennie. Osobisty plan żywienia bierze pod uwagę również Twoje preferencje smakowe. Produkty spożywcze, które Ci nie smakują, będą automatycznie usunięte z osobistego planu żywienia.

To prostsze
niż myślisz

Fill form

Wypełnij formularz rezerwacji, nasza asystentka skontaktuje się z Tobą w terminie dwóch dni roboczych i umówi termin niezobowiązującej konsultacji.

Zdravotní prohlídka

Przyjdziesz na 45-minutową konsultację, podczas której wykonamy podstawową diagnostykę na urządzeniu certyfikowanym do stosowania w służbie zdrowia. Dowiesz się między innymi, ile masz procent mięśni i tłuszczu, na ile lat czuje się Twoje ciało oraz wiele innych informacji.

Konzultace

Porozmawiasz z naszym specjalistą ds. żywienia, omówicie Twoje cele, wyjaśnimy Ci, w jaki sposób osiągniesz z nami idealną wagę i co trzeba zrobić, by ją utrzymać. I to na zawsze.

Fill form

Zróbmy to razem – schudnij tak, by nie tylko lepiej wyglądać, lecz również lepiej się czuć

Gwarancja

Nawet 1,5 kg / tydzień

W przypadku przestrzegania
zasad żywienia zalecanych przez naszych specjalistów
Jeszcze dziś umów się
na konsultację z dietetykiem
a otrzymasz inspirujące
menu pełne pysznych kolacji za darmo.

Formularz rezerwacyjny

Ringsegment