NUTRIADAPT WOLA

Zapraszamy do naszej poradni na warszawskiej Woli. Stosowana przez nas unikatowa diagnostyka metaboliczna KTO pozwoli nam uzyskać kluczowe dla utraty wagi informacje na temat funkcjonowania Twojego ciała. Zbadamy Cię profesjonalnym urządzeniem posiadającym certyfikaty medyczne. Bezboleśnie i szybko poznasz skład swojego ciała oraz wartości wskaźników świadczących o stanie Twojego zdrowia. Nasz zespół dietetyków to fachowcy z wykształceniem medycznym i doświadczeniem klinicznym, gwarantujący obsługę na najwyższym poziomie i dogłębną znajomość wszelkich zagadnień zdrowotnych.
Wypełnij formularz, a nasza asystentka skontaktuje się z Tobą telefonicznie i wspólnie ustalicie termin wizyty. Czekamy na Ciebie!

Kontakt


NUTRIADAPT WOLA

Łucka 18/13 (metro Rondo Daszyńskiego)
Warszawa
00-845

+48502395509
warszawa-wola@nutriadapt.pl

Godziny pracy

Poniedziałek 8:00 - 19:00
Wtorek 9:00 - 18:00
Środa 9:00 - 18:30
Czwartek 9:00 - 17:00
Piątek 8:00 - 18:00
Umów wizytę w poradni
Komunikacja publiczna
- metro M2 stacja Rondo Daszyńskiego (400 m)
- tramwaje 1 11 22 24, przystanek Rondo Daszyńskiego
- autobusy 105 109 155 171 178 190, przystanek Rondo Daszyńskiego
- autobusy 102 105, przystanek Wronia

Dojazd autem, możliwość zaparkowania przy ul. Łuckiej lub sąsiednich.

Dbają o Ciebie

Ringsegment Ringsegment

Weight management
to rozwiązanie dla każdego

Logo

Dlaczego NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Tak samo jak normalne jest dbanie o swoje zdrowie i chodzenie na regularne wizyty kontrolne do lekarza.

Naturalne jest utrzymywanie zdrowej masy ciała. Jeśli jest ona wysoka, istotnie pogarsza naszą jakość życia. Od zadyszki przy wchodzeniu po schodach, poprzez kwestie estetyczne, choroby cywilizacyjne, jak np. cukrzyca lub wysoki cholesterol, aż po skrócenie życia. O swój organizm na różnych etapach życia należy dbać w taki sposób, by móc spełniać swoje cele i „RADOŚĆ Z ŻYCIA”. Chętnie Ci w tym pomożemy.

Stetoskop

U nas spotkasz wyłącznie wysoko wykwalifikowanych specjalistów w zakresie zarządzania masą ciała.

Wszyscy nasi pracownicy muszą przejść przez intensywny proces szkolenia zakończony egzaminem zawodowym. Pracownicy muszą się nieustannie dokształcać, dlatego znajdziesz u nas również specjalistów w zakresie odchudzania dzieci, dietetyki sportowej itp.

Mikroskop

Nasz system żywienia NUTRIADAPT to efekt niezliczonej ilości zweryfikowanych badań klinicznych.

Bazuje na faktach, nie hipotezach lub niezweryfikowanych badaniach. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną książkę kucharską w ramach osobistego planu żywienia, która umożliwi Ci zmianę wartości energetycznej oraz częstotliwości porcji w zakresie od 2 do 6 posiłków dziennie. Osobisty plan żywienia bierze pod uwagę również Twoje preferencje smakowe. Produkty spożywcze, które Ci nie smakują, będą automatycznie usunięte z osobistego planu żywienia.

To prostsze
niż myślisz

Fill form

Wypełnij formularz rezerwacji, nasza asystentka skontaktuje się z Tobą w terminie dwóch dni roboczych i umówi termin niezobowiązującej konsultacji.

Zdravotní prohlídka

Przyjdziesz na 45-minutową konsultację, podczas której wykonamy podstawową diagnostykę na urządzeniu certyfikowanym do stosowania w służbie zdrowia. Dowiesz się między innymi, ile masz procent mięśni i tłuszczu, na ile lat czuje się Twoje ciało oraz wiele innych informacji.

Konzultace

Porozmawiasz z naszym specjalistą ds. żywienia, omówicie Twoje cele, wyjaśnimy Ci, w jaki sposób osiągniesz z nami idealną wagę i co trzeba zrobić, by ją utrzymać. I to na zawsze.

Fill form

Zróbmy to razem – schudnij tak, by nie tylko lepiej wyglądać, lecz również lepiej się czuć

Gwarancja

Nawet 1,5 kg / tydzień

W przypadku przestrzegania
zasad żywienia zalecanych przez naszych specjalistów
Jeszcze dziś umów się
na konsultację z dietetykiem
a otrzymasz inspirujące
menu pełne pysznych kolacji za darmo.

Formularz rezerwacyjny

Ringsegment